Kuba Dyga jako DJ na event firmowy

Impreza firmowa, spotkanie biznesowe, bankiet, podsumowanie roku czy zwykła integracja zespołu? Każde z tych wydarzeń w połączeniu z odpowiednią oprawą muzyczną to ciekawy sposób na zjednoczenie ludzi współpracujących ze sobą, partnerów biznesowych i klientów.

Oto przykładowe numery, które lubię grać. Koniecznie zajrzyj na mój profil w Spotify i posłuchaj innych playlist!

Wybór Dja na event firmowy jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ przenosi on wydarzenie na wyższy level. Zajmuję się profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem oraz oprawą muzyczną eventów firmowych zapewniając wysoką jakość usługi oraz zaplecza technicznego. Każde takie wydarzenie potrzebuje odpowiednio dobranego repertuaru, dlatego zawsze wcześniej szczegółowo ustalam z organizatorem jakie są oczekiwania odnośnie muzyki. Jestem z okolic Warszawy i na tym terenie się skupiam najbardziej, ale nie stanowi dla mnie problemu dojazd do bardziej oddalonych miejsc. Aby stworzyć magiczny klimat w swoim setupie używam lamp retro o ciepłej barwie światła oraz ruchomych głów, a do dekoracji sali wykorzystuję belki LED. Dzięki mojemu ponad 10-letniemu doświadczeniu, zarówno jako DJ/Konferansjer jak i działaniu w branży sceniczno-estradowej, współpracuję z największymi firmami rentalowymi w Warszawie, dlatego nie stanowi dla mnie problemu event na 1000 czy 5000 osób. Chętnie pomogę w zorganizowaniu sceny, podestu, nagłośnienia czy wymarzonej adaptacji oświetleniowej i polecę sprawdzonych usługodawców. Niezależnie czy organizujecie zwykłą imprezę firmową, szkolenie czy bankiet – jako Wasz DJ zadbam o to, aby impreza była wyjątkowa.

Będąc Djem na imprezę firmową zapewniam wyłącznie najwyższej jakości nagłośnienie i oświetlenie, aby sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających.

Zobacz jak może wyglądać Twój event

Z natury jestem pedantyczny i lubię minimalizm. Moje stanowisko i ubiór tworzą spójną całość, a sprzęt, na którym pracuję jest stosowany przez najlepszych w branży.

Nie zobaczycie u mnie kolorowego kapelusza, koszuli z krótkim rękawem, z cekinami czy w kratę. Zostawiam taki styl dla innego rodzaju fachowców. Ja wybieram czarną lub szarą marynarkę i białą koszulę. To Wy jesteście gwiazdami na swojej imprezie i powinniście świecić, nie ja!

Stół, na którym pracuję jest nowoczesny i pasujący do większości wystrojów sal. Gram na konsoli firmy Pioneer, a za dźwięk odpowiada doskonała firma – QSC.

Mam dobrą opinię!

Potrafię sprawić, że każdy będzie się dobrze bawił na Twojej imprezie!

Kuba grał na naszym weselu w ostatni weekend. Gorąco polecamy tego Pana, zabawa do samego rana, muzyka dla każdego-od najmłodszych dla najstarszych, goście nie mogli wyjść z imprezy. Poza tym świetne zabawy, kontakt z gośćmi, duże zaangażowanie ze strony Kuby podczas organizacji, wiele poświęconego czasu i wspólny cel: jak najlepsza zabawa! Polecamy!

Emilia Kotarska - Winiarek

Emilia Kotarska - Winiarek

[LOGO] KUBADYGA2