Kuba Dyga jako DJ na imprezę

Marzy Ci się impreza z wyjątkowym klimatem i muzyką dopasowaną do Twoich oczekiwań? Jeśli tak to jesteś w dobrym miejscu. Zróbmy razem dobre wydarzenie! W moim ponad 10-letnim doświadczeniu zagrałem już takie imprezy jak osiemnastki, poprawiny, jubileusze, Silent Disco, Festiwal Kolorów, imprezy na plaży/statku, kawalerskie, panieńskie, klubowe, restauracyjne i inne uroczystości rodzinne – nie boję się żadnych wyzwań. Wszystkie te imprezy mam już w swoim portfolio i stale czekam na nowe doświadczenia.

Oto przykładowe numery, które lubię grać. Koniecznie zajrzyj na mój profil w Spotify i posłuchaj innych playlist!

Uwielbiam imprezy typowo muzyczne, ale moja natura popycha mnie do chwytania za mikrofon i dlatego też zajmuję się prowadzeniem imprez okolicznościowych. Na Twoim wydarzeniu przywitam gości, zainicjuję „sto lat” lub toast, będę zachęcał do wejścia na parkiet, informował o przebiegu wydarzenia, stworzę odpowiedni nastrój podczas wjazdu tortu, zaproszę do wspólnej integracji (np. wspólne zatańczenie tzw. belgijki). W jednym zdaniu – zajmę się od A do Z poprowadzeniem Twojego wydarzenia. Zawsze proszę jubilata/jubilatkę o stworzenie playlisty z utworami tzw. „Must play” na ich imprezie. Playlista nie jest obowiązkowa – posiadam bardzo bogaty repertuar i jestem na bieżąco z nowinkami ze świata muzyki, ale jak wiadomo w dzisiejszych czasach ogrom muzyki, która trafia do internetu każdego dnia sprawia, że nie jest możliwe posiadać wszystkiego przy sobie, dlatego jeśli jubilatka/jubilat wie, że ma „niecodzienny” gust to taka playlista pozwoli mi być przygotowanym w 200% na imprezę. Nie mam problemu z przyjmowaniem specjalnych dedykacji w trakcie imprezy, a jeśli wyrazisz zgodę to nie ma również problemu z zamawianiem przez gości utworów. Potrafię połączyć pokolenia na parkiecie, więc nie musisz obawiać się o utrzymywanie wyłącznie danej grupy wiekowej przez całą noc na parkiecie – gram zarówno dla tych młodszych jak i starszych. Wysokiej jakości nagłośnienie gwarantuje bardzo czysty dźwięk, a doświadczenie z zakresu realizacji dźwięku pozwala mi dostosowywać poziom głośności do wielkości sali i etapu Twojego wydarzenia.

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie, a impreza będzie wspominana przez Twoich gości przez długie lata. Jako Twój DJ zadbam o odpowiednią oprawę muzyczną, a jako Konferansjer stworzę niezapomniany klimat – a wszystko to w dobrym stylu i mistrzowskim wykonaniu.

Zobacz jak może wyglądać Twoja impreza

Z natury jestem pedantyczny i lubię minimalizm. Moje stanowisko i ubiór tworzą spójną całość, a sprzęt, na którym pracuję jest stosowany przez najlepszych w branży.

Nie zobaczycie u mnie kolorowego kapelusza, koszuli z krótkim rękawem, z cekinami czy w kratę. Zostawiam taki styl dla innego rodzaju fachowców. Ja wybieram czarną lub szarą marynarkę i białą koszulę. To Wy jesteście gwiazdami na swojej imprezie i powinniście świecić, nie ja!

Stół, na którym pracuję jest nowoczesny i pasujący do większości wystrojów sal. Gram na konsoli firmy Pioneer, a za dźwięk odpowiada doskonała firma – QSC.

Mam dobrą opinię!

Potrafię sprawić, że każdy będzie się dobrze bawił na Twojej imprezie!

Kuba grał na naszym weselu w ostatni weekend. Gorąco polecamy tego Pana, zabawa do samego rana, muzyka dla każdego-od najmłodszych dla najstarszych, goście nie mogli wyjść z imprezy. Poza tym świetne zabawy, kontakt z gośćmi, duże zaangażowanie ze strony Kuby podczas organizacji, wiele poświęconego czasu i wspólny cel: jak najlepsza zabawa! Polecamy!

Emilia Kotarska - Winiarek

Emilia Kotarska - Winiarek

[LOGO] KUBADYGA2