Kuba Dyga jako DJ na wesele

Przyjęcie weselne to wyjątkowy dzień w życiu Pary Młodej, dlatego warto, aby oprawa muzyczna również była na wysokim poziomie. Począwszy od przywitania Państwa Młodych na sali, przez pierwszy taniec i oczepiny, aż po ostatni utwór na Waszym weselu – tym wszystkim mogę zająć się ja. Jest mi bardzo miło brać odpowiedzialność za poprowadzenie Waszego wesela i jestem gotów sprawić, aby był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

 

Oto przykładowe numery, które lubię grać. Koniecznie zajrzyj na mój profil w Spotify i posłuchaj innych playlist!

Podczas spotkania ustalamy wszystkie niezbędne aspekty, aby już w trakcie wesela unikać niezręcznych sytuacji, zamieszania i nieporozumień. W tym dniu nie musicie się martwić o sprawy związane z muzyką i prowadzeniem wydarzenia. Jestem otwarty na propozycje zarówno w kwestii organizacji wesela jak i od strony muzycznej. Nigdy nie gram z gotowych playlist, dlatego każda impreza jest unikatowa. Nie mam problemu z przyjmowaniem „zamówień” i dedykacji w trakcie imprezy, a muzycznie dostosowuję się do wytycznych ustalonych z Parą Młodą. Posiadam bardzo bogaty repertuar poczynając od Swingu (lata 30) przez romantyczne i ponadczasowe utwory Beatlesów, początki elektroniki w latach 70’ i 80’, magiczne lata 90, najpopularniejsze hity początków XXI wieku, aż po współczesne przeboje radiowe. Sposób, w który miksuję utwory podrywa do tańca nawet najmniej roztańczonych, przez co goście będą długo i miło wspominać Wasze Wesele. Obserwuję na bieżąco polskie trendy weselne jak i te zagraniczne, dzięku czemu zapewniam szeroką gamę nietuzinkowych rozrywek weselnych, dlatego jestem przekonany, że goście nie będą się nudzili. Dla pewności – nie prowadzę obciachowych zabaw z podtekstami seksualnymi rodem z lat 90-tych. Pracuję na wysokiej jakości sprzęcie oświetleniowym, a urządzenia sterowane są przeze mnie za pomocą laptopa. Dbam o pamiątki z Waszego wesela dlatego lampy retro dają piękną, ciepłą barwę światła, a ruchome głowy przez większość imprezy świecą na biało, przez co unikamy kolorowych kropek na twarzach gości.

Prowadzenie wesel sprawia mi ogromną przyjemność, sprawianie uśmiechu na parkiecie to jest moja pasja, a uczestnictwo w tak ważnym dla Was dniu to dla mnie zaszczyt i obowiązek, dlatego wypełniam go z należytą starannością. Działam głównie na terenie Warszawy i okolic, ale nie stanowi dla mnie problemu dojechanie w najdalszy zakątek Polski. Jako Wasz DJ zadbam o profesjonalną oprawę muzyczną, a jako Konferansjer stworzę magiczną atmosferę. A wszystko to w dobrym stylu i mistrzowskim wykonaniu.

Zobacz jak może wyglądać Twoje wesele

Z natury jestem pedantyczny i lubię minimalizm. Moje stanowisko i ubiór tworzą spójną całość, a sprzęt, na którym pracuję jest stosowany przez najlepszych w branży.

Nie zobaczycie u mnie kolorowego kapelusza, koszuli z krótkim rękawem, z cekinami czy w kratę. Zostawiam taki styl dla innego rodzaju fachowców. Ja wybieram czarną lub szarą marynarkę i białą koszulę. To Wy jesteście gwiazdami na swojej imprezie i powinniście świecić, nie ja!

Stół, na którym pracuję jest nowoczesny i pasujący do większości wystrojów sal. Gram na konsoli firmy Pioneer, a za dźwięk odpowiada doskonała firma – QSC.

Mam dobrą opinię!

Potrafię sprawić, że każdy będzie się dobrze bawił na Twojej imprezie!

Kuba grał na naszym weselu w ostatni weekend. Gorąco polecamy tego Pana, zabawa do samego rana, muzyka dla każdego-od najmłodszych dla najstarszych, goście nie mogli wyjść z imprezy. Poza tym świetne zabawy, kontakt z gośćmi, duże zaangażowanie ze strony Kuby podczas organizacji, wiele poświęconego czasu i wspólny cel: jak najlepsza zabawa! Polecamy!

Emilia Kotarska - Winiarek

Emilia Kotarska - Winiarek

[LOGO] KUBADYGA2